Tip na akci

Tip na akci:

 

Akce-UH - Ostatní - Den Země ve Starém Městě

 

Den Země ve Starém Městě

 

Kdy? Sobota 28. 04. 2018 11:00

 akce již skončila

Kde? Staré Město

Typ akce:  Ostatní

Známka: 2.73 | Ohodnotit akci (jako ve škole):   1 2 3 4 5

POPIS AKCE Den Země ve Starém Městě:

Rádi bychom vás pozvali na tradiční oslavu ekologického svátku DNE ZEMĚ. V areálu KOVOZOO ve Starém Městě jej budeme slavit již po jedenácté a chceme, abyste u toho byli s námi!

Oslavy začnou v 11 hodin a vyvrcholí v 17 hodin koncertem kapely ARGEMA!

Připraveno pro vás bude opět spoustu atrakcí, které budou zcela zdarma! SKÁKACÍ HRADY, DĚTSKÁ VOZÍTKA, SEGWAY, MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ, KOLOBĚŽKY nebo VLÁČEK STEELINKA, který bude jezdit, jako vždy nonstop, okružní jízdu naším areálem.

V zahradě bude připravena NAUČNÁ ZVÍŘECÍ STEZKA s trenažérem dojící kravičky a sedmi stanovišti s úkoly o zvířatech. Po celou dobu akce zde bude VÝSTAVA DRAVCŮ s krátkými ukázkami a také AGILITY.

JIRKA HADAŠ zabaví vaše děti v animačním programu "LETEM SVĚTEM". Děti čeká velká diskotéka, tvarování balonků, škola kouzel nebo žonglérský workshop.

Holding REC Group vás opět pozve na EKOOLYMPIÁDU, kde si nejen děti můžou ověřit své znalosti z oblasti ekologie. Nebude chybět oblíbená BAGROVÁ SHOW, HASIČI, KOVÁŘI nebo LUKOSTŘELBA. Vrcholem akce vždy bývá KŘEST ZVÍŘETE Z KOVU, které se již stalo tradicí a nikdo si jej nenechá ujít! Tvůrci letos opět nebudou "troškařit" a představí vám nový, velký a skvostný přírůstek do KOVOZOO, nechejte se překvapit a buďte u toho s námi v 16 hodin!

Kolektivní systém EKOKOM vás pozve na svůj "BAREVNÝ DEN S EKOKOMEM", kde se můžete těšit na spoustu atrakcí a zajímavostí. Například OBŘÍ WHIPE OUT v barvách kontejnerů, RODEO LÁHEV, ODPADOVÉ RISKUJ nebo výstavu TONDA OBAL NA CESTÁCH.

Spoustu ekologických informací a zajímavostí pro vás připraví i další organizace a sice EKOLAMP, ELEKTROWIN, ECOBAT a ASEKOL.

Na tradičním jarmarku najdete spoustu dobrot a navíc vám k tomu zahraje kapela ŽLUTÁ PONORKA.V kongresovém centru to bude opět žít! Navštívit můžete MINIFESTIVAL IQ PLAY, kde bude soustu stavebnic ke hraní pro vaše ratolesti. Navštívit můžete také EKOLOGICKÉ VÝUKOVÉ PROGRAMY se spolkem ROSNIČKA. Děti můžou shlédnout pohádky v kinosále nebo hrané pohádky na téma "SKŘÍTEK VÍTEK A BAREVNÝ SVĚT" a " O ZAKLETÉ ELEKTROLHOTĚ". Něco zdravého k snědku si můžete připravit v KUCHAŘSKÉ DÍLNIČCE.Vstupné je jako vždy VYSLOUŽILÝ ELEKTROSPOTŘEBIČ NA OSOBU!

DALŠÍ INFORMACE:

Další možnosti

Hlídací pes - Pošle Vám upozornění 3 dny před začátkem akce

Komentáře k akci Den Země ve Starém Městě

Napsat komentář

Zatím nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první!


© 2008 - Akce Uherské Hradiště - Kontakt - activenet.cz